Dragon Pharma Sermorelin 5mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: Sermorelin-5mg-DP
- Availability: In Stock
Price:
$43
This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Sermorelin 5mg |
Dragon Pharma Sermorelin 5mg
PARA PHARMA TESTO P 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
$39
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$80
TRENBO A 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$99 $110




